Banes me qira ne qender te Prishtina

Jepet me qera nga: fetah 18 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ne qender te prishtines
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira, banesa gjendet perballe grand hotel prishtina.
Banesa gjendet ne katin e 4 dhe posedon koridore,kuzhin, sallon, dhe nje koridore, banjo, dy dhoma gjumi, po ashtu dhe terase me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti, banesa esht 70 m2 te intersuarit mund te kontaktoni ne numrin 045-437-283.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim