Banes me qira ne qender

Jepet me qera nga: Blend 14 Jan 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira afer Hotelit Grand saktesisht mbrapa nderteses qendrore the Pro Credit Bank .Eshte ne katin e pare ,dhe ka kete renditje ,sallonin me kuzhin ,1 dhome fjetje ,koridor,banjo dhe 2 terasa.Banesa ka nxemje me rrym.
Kontakt 044/632-002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim