Banes me qira ne rrugen B

Jepet me qera nga: Lokal Sot 04:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa komode me siperfaqe 63m2 me qira ne Rrugen B (Kompleksi Relax 2)

Banesa gjindet ne katin e 4 (me ashensor funksional) ka kete rendetije:

● 2 dhoma gjumi,
● sallon me kuzhin,
● banjo dhe ballkon,

[Ka afer shkollen fillore, qendren mjeksis familjare]. E pershtatshme për familjarë per afat te gjate. Çmimi 300 € (depoziti i obliguar)

Kodi: 25381
📞 Per me shume info:
049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim