Banes me qira ne rrugen kryesore prishtin-f.kosove

Jepet me qera nga: albert 17 Sht 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Lidhja e Pejes Hyrja B nr.9
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne rrugen kryesore Prishtine - f. kosove te interexi.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, banesa ka: dy dhoma gjymi, sallon, kuzhine , koridor, banjo dhe terase, banesa eshte ne katin e dyte te banesave dhe ka pamje nga rruga kryesore, gjithashtu objekti eshte nen mbikqyrjen e kamerave te sigurise 24 ore ne dite, per informata me te hollsishme vizito dhe ne facebook Agjencioni Lindi kontaktoni ne nr. 045/ 614 659; 045/606 661.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim