Banes me qira për ZYRE ne Qender "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne qender te Hotel Grandi kati i III, banesa posedon: 2 dhoma, kuzhinen, koridor banjo dhe ballkon e pa mobiluar leshohet per zyre.

Çmimi: 350 €

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim