Banes me qira rruges per Matican 150 €

Jepet me qera nga: Premium Sot 05:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Isa Kastrati
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banes me qira rruges per Matican

Banesa ndodhet afer Xhamise dhe kompanise ndertimore Perparimi vazhdon rrugen deri te shkolla Mitrush Kuteli

Nje dhome gjumi | Dhoma e ndejes |Kuzhine | Koridor | Banjo| Ballkon |

Çmimi: 150€

Tel: 045478477 Vib : +38345478477

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim