Banes me qira te Lesna 120m2 550€

Jepet me qera nga: Premium Sot 05:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te Lesna
Banesa ka siperfaqe 120m2 dhe posedon:
Dy dhoma gjumi,
Sallon me kuzhin,
Banjo,
Wc,
Ballkon 150m2 ne te dy anet e baneses.

Çmimi: 550€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim