Banes me qira te QELSI POINT_240

Jepet me qera nga: arber Sot 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira te Qelsi Point e mobiluar ne teresi 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim 240euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim