Banes me qira te S.Sportit "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 19 Pri 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: S.Sportit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa të S.Sportit, afer bankes "TEB" kati fundit,
Banesa posedon: dy dhoma te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, dhe ballkon ( teras te madhe ) e mobiluar me mobile te reja dhe moderne, posedon lift dhe garazh
Çmimi: 550 €/muaj

Agjencioni M1
Tel.045 999986
044 445 803
049 643 293
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13 afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim