Banes me qira te Sheshi Bill Klinton

Jepet me qera nga: Rafi 23 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sheshi Bill Klinton
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te sheshi Bill Klinton.Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka ket renditje :
-- sallon,
--kuzhin
--dhom gjumi
-- banjo,wc
--ballkon
-- qmimi me marrveshje

--tel. 045 321 837
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim