Banes me qira te Sllovenia Sporti

Jepet me qera nga: Fitim 12 Jan 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tring Smajli
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te Sllovenija Sporti afer hotel Sirius. Banesa gjendet ne katin IV dhe ka sallon me kuzhin , dy dhoma gjumi , koridor, banjo , ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Viber ++33 760 750 986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim