Banes me qira te Univerziteti AAB

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 10 Jan 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira te AAB banesa esht e mobiluar ka 2dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor esht e mobiluar jap dhe per sdutenda dhe familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim