Banes me qira te nenkalimi Dardani

Jepet me qera nga: Besi 12 Jan 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te nenkalimi ne dardani kati i 10, banesa posedon dhome ndeje,sallo kuzhine, nje dhome gjumi,banjo dhe koridor. Banesa leshohet per familjare. Te interesuarit le te kontaktojn ne nr 045618480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim