Banes me qira te parku dardani

Jepet me qera nga: Sofije 26 Jan 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen ne lagjen Dardania te parku banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome dite dhome fjetje kuzhin ndaras taras,nxemje qendrore dhe uje 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim