Banes me qira ulpian

Jepet me qera nga: Arber 01 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira banesa gjendet ne lagjen ulpiana .Banesa eshte ne katin e pare dhe posedon : koridor , banjo , kuzhine dhe dhome te fjetjes banesa
Ka pamjen identike si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim