Banes me qira

Jepet me qera nga: Kushtrim 06 Gsh 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira
Gjindet perballe Furre Qerimi 2
Eshte e mobiluare dhe me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim