Banes me qira

Jepet me qera nga: is 12 Gsh 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 42m2 ne Dardani , afer kurrizit. E Kompletuar. Banesa ka kete perberje: nje dhom e madhe ,nje dhom e vogel, nje kuzhine, nje banjo, nje ballkone, dy koridora, me nxemje qendrore, ashensor, parke per femij etj si dhe parkim per veture, ne banese ka : TV, Shporet elk. Frigorifer, M.Rrobalarese, etj inf Tel : 049 349 459 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim