Banes me qira

Jepet me qera nga: bedri 27 Gsh 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: lakrishte dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
banesa ka dy dhoma sallon kuzhin banjo koridor me hapsir te madhe adhensor dritare dhe dyr te izolume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim