Banes me qira

Jepet me qera nga: Liridon 01 Sht 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira te parku i qytetit. Banesa esht e mobiluar dhe ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dhe teras me pamje nga parku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim