Banes me qira

Jepet me qera nga: Granit 04 Sht 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira kompleksi Trio construction ne emshir ndertim i ri banesa eshte e re dhe e mobiluar, ka tri dhoma gjumi ,sallon dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim