Banes me qira

Jepet me qera nga: Sofije 08 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen darsania te parkune prishtine,banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome dite dhome fjetje kuzhin ndaras shpajz taras eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim