Banes me qira

Jepet me qera nga: sofije 08 Sht 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania te parku banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome dite shome fjetje kuzhin ndaras taras shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim