Banes me qira

Jepet me qera nga: Sofije 10 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen dardania te parku banesa eshte ne katin e dyte dhe e mobiluar dhe ka dhome dite dhome gjumi kuzhin ndaras shoajz teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim