Banes me qira

Jepet me qera nga: bekim 28 Sht 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: lagja e spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banim me qira , 60 m2 , banimi i ri asnjher i banuar,
ka kuzhinen , dhe salonin me balkon ,
dhoma e fjetjes me balkon, ka hymjen e veqant ne nje shtepi , ka afer shitore ushqimore , furra e bukes , dentisti , barnatore, foshnjorja dhe autobusi shum afer.
Qmimi 190 euro muaji
na kontaktoni tel ; 044241446 //044163442
Email ; b.gashi@sfr.fr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim