Banes me qira

Jepet me qera nga: Arberesha 30 Sht 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera, banesa gjindet ne lagjen Dardania, ka dy dhoma, kuzhine, banjo dhe koridor, banesa eshte komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim