Banes me qira

Jepet me qera nga: Bedri 04 Tet 06:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne dardani ( lakrishte )
Banesa ka dy dhoma sallon kuzhin banjo karidor me hapsir te madhe dyr dhe dritare me izolim ashensor dera hyrse e blinduar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim