Banes me qira

Jepet me qera nga: drilon 05 Tet 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bregu i djellit
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira per afat gjate
banesa osht e pa mobiluar te interesuarit e rregullojn dhe e zbatojmi ne qira
kontrata minimale 3vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim