Banes me qira

Jepet me qera nga: Besian 25 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 1-Dhomë gjumi 1- Kuzhinë- dhome e ndejes 1-Banjo,1- Ballkon me dalje nga dhoma e gjumit dhe kuzhina. Banesa ka nxemje qendrore eshte ndertim i ri dhe dhe eshte e mobiluar me mobile te reja.Kati 1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim