Banes me qira

Jepet me qera nga: Arben 20 Jan 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne ulpijan banesa esht e renovuar dhe mobiluar mir ka 2 ballkona per me shum ne nr 044-245-647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim