Banes me qira

Jepet me qera nga: Dardan 25 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Dardani,banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar.Ka sallon,dhome te gjumit,kuzhine te veqant dhe terrase.
Vetem per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim