Banes me qira

Jepet me qera nga: Shahini 14 Mar 05:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Tophane kati i par e mobiluar ,banesa ka sallon me kuzhin dy dhoma gjumi banjo dhe dy ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim