Banes me qira

Jepet me qera nga: Driton 13 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banes me qera banesa gjintdet ne dardanin te bashksija e tret lokale afer restorant dobrovnikut
Banesa gjindet ne katin 3 dhe ka dy dhoma , kuzhin , banjo , koridor , trapezari
Banesa eshte e mobiluar dhe e gaqme per banim te inter te lajm
Viber +38649464443
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim