Banes me qira

Jepet me qera nga: Banes me qira 22 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne qender te Prishtines te qafa 2 dhomshe,dhoma e fjestjes dhe sallon me kuzhine.Uje 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim