Banes me qirra ne lakrishte

Jepet me qera nga: Bedri 24 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi salon kuzhin banjo koridor me hapsir te madhe eshte me dyr dhe dritare te izolume ka ashensor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim