Banes me qirra

Jepet me qera nga: Bedri 24 Gsh 04:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Jep banesen me qirra
Banesa ka dy dhoma gjumi salon kuzhin koridor me hapsir te madhe ashensor . Dyr dhe dritare te izolume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim