Banes me qirra

Jepet me qera nga: Ahmet Leci 09 Sht 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qirra , banesa ka 84m2 dy dhoma gjumi dhe dhomen e dites dhe dy banjo ,eshte e mobiluar komplet, banesa eshte ne katin e 5-te.
Cmimi 250 euro dhe duhet te paguhet ne fillim te muajit
Tel:044/511-131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim