Banes me qita

Jepet me qera nga: Sofije 03 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania, banesa eshte ne katin e dyte dhe ka ket renditje, dhome dite dhome gjumi kuzhin ndaras taras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim