Banes meqera neqender te Prishtines mbrapa Teatrit

Jepet me qera nga: Eroll 20 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shaban Polluzha
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera mbrapa teatrit kombetar, gjindet ne katin e pare dhe eshte e mobiluar. Banesa eshte ndertim i ri.
Qmimi 220 euro , muaji.
Tel 045890996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim