Banes moderne me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Lokal Dje 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa e mobiluar me stil luksoz ne lagjjen"Dardania".Banesa eshte e organizuar ne dhome gjumi,qendrim ditor me kuzhine,banjo dhe ballkon.Eshte me qasje jug-perendimore me ndriçim te mjaftueshem.
Çmimi per muaj 370€
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim