Banes moderne me te SLLOVENIA SPORT

Jepet me qera nga: arber Sot 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Sllovenia Sport e pershtatshme shume per qift a po 2 te punesuar banesa eshte moderne dhe e mobiluar ne teresi .
Banesa posedon:
- sallon me kuzhine
- dhome fjetje
- banjo
- teras dhe
- korridor

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/19 00 19 & 045/641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim