Banes në shtëpi private në katin e parë

Jepet me qera nga: bekim 13 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: lagja e spitalit afer farmedit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Renditja;
Në katin e parë 60m2 ,kuzhin me balkon salon me balkon dhoma me balkon e mobiluar dhe asnjehere e banuar shtepi e re
Tê gjitha komoditetet jan afer mjeku shitoret barnatorja frizerka ,autobusi etj.
qmimi 190 euro
Na kontaktoni ; 044241446 // 044163442
email= b.gashi@sfr.fr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim