Banes ne Qira ne Dardani afer Santes

Jepet me qera nga: Mehdi 28 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania afer Santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa qe gjendet ne Dardani afer Santes. Banesa gjindet ne katin perdhese shume e pershtatshme per banim sepse nuk ka nevoje te perdoren as shkallet e as lifti. Banesa eshte plotesishte e renovuar dhe e mobiluar. Qmimi sipas marreveshjes.
Te interesuarit te kontaktojne ne telefonin: 044151201
Banesa ka kete renditje:
2 dhoma te gjumit
1 kuzhine dhe salon se bashku
1 banjo
1 koridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim