Banes ne Veternik

Jepet me qera nga: Bekim 23 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Grand Stores,banesa ka uje dhe rrym 24 ore..Ka nje dhom gjumi sallaon ,kuzhin bajno,ballkon,Parking etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim