Banes ne Veternik

Jepet me qera nga: Xhemail 25 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Grand Sores..Ka uje dhe rrym 24or...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim