Banes ne Veternik

Jepet me qera nga: Bekim 25 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Grand Sores...Banesa ka: Uje dhe rrym 24 or,nje dhom gjumi,sallon,kuzhin,bajno,ballkon,dhe parking..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim