Banes ne qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Fisi 21 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne lagjen Dardania, te banesat e gjelberta, banesa eshte ne hyrjen e 5, kati i 5, ka dy dhoma gjumi, kuzhine se bashku me dhome dite, ballkon, shpajz, wc dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim