Banes per QERADHENJE

Jepet me qera nga: MehdiPodvoricam 22 Shk 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Perandori Justinjan Lagjeja Pejton te TRE SHESHIRA
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ne Lagjen Pejton pran Katedrales Nena Tereze jap me qera banesen e po sa RENOVUAR
Banesa ka ket permbajtje

Dhom dite
3 dhoma fjetjeje
Kuzhine
Dhom pune
Banjo
Kati i Katert
banesa esht e Posa RENOVUAR DHE E MOBILJUAR
per me teper me kontaktoni ne E-mail apo telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim