Banes per STUDENTE dhe STUDENTA

Jepet me qera nga: BanesaMeQera 17 Tet 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Verrat e Llukes, Xhamia e Llapit
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LËSHOHEN ME QERA BANESAT PER STUDENTE dhe STUDENTA


Lëshohet me qe. Banes ka tri dhoma. Një dhomë me kater shtreter, një dhomë me tre shtretër, dhe një dhomë me dy shtretër. Gjithashtu banes ka kuzhinë dhe banjo. Banes ka 90 m2


PERSHKRIMI I BANESËS:

B) Çdo shtrat ka tavolinën e punes
N) Shporet Elektrik.
S) Makinen e larjes
A) Wireless
Z) Sigurimi me kamera


Çmimi për person është 60 EUR0. Çmimi përfshinë të gjitha shpenzimet e banesës:


B) Rrymën
Q) Ujin
E) Nxemjen qendrore
R) Wireless
A) Makinen e larjës

Adresa : Verat e Llukes, 26 Prishtinë (GoogleMaps)
Kontakti : 045/ 914-263
E-mail : banesa.qera@yahoo.com
YouTUBE : https://www.youtube.com/watch?v=Qe5VIFvIob0

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim