Banes per STUDENTE

Jepet me qera nga: BanesaMeQera 08 Sht 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Verrat e Llukes
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET BANESA ME QERA PER STUDENTE (FEMRA)

Lëshohet me qera banesa për femra. Banes ka tri dhoma. Një dhomë me kater shtreter, një dhomë me tre shtretër, dhe një dhomë me dy shtretër. Gjithashtu banes ka kuzhinë dhe banjo. Banes ka 90 m2


PERSHKRIMI I BANESËS:
B) Çdo shtrat ka tavolinën e punes
N) Shporet Elektrik.
S) Makinen e larjes
A) Wireless


Çmimi për person është 60 EUR0. Çmimi përfshinë të gjitha shpenzimet e banesës:


B) Rrymën
Q) Ujin
E) Nxemjen qendrore
R) Wireless
A) Makinen e larjësAdresa : Verat e Llukes, 26 Prishtinë (GoogleMaps)
Kontakti : 045/ 914-263
E-mail : banesa.qera@yahoo.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim