Banes per qera Qender

Jepet me qera nga: Mentori 20 Shk 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi " Zahir Pajaziti" Prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne qender te Prishtinës, Sheshi " Zahir Pajaziti" perball hotel Grandit.
Banesa është ne katin e 7, posedon ashensor ( lift ) qe punon shum mirë Renditja e baneses eshte ne kete formë;
- Qendrimi ditor (5 x 4)
- Dhomë të fjetjes (3.00 x 3.20)
- Kuzhinë e ndarë veqant nga dhomat tjera (3 x 3)
- Një banjo si dhe koridori dhe dy ballokona me pamje nga fakulteti ekonomik.

Qmimi eshtë 300 €.

Me respekt,
Mentori
044318368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim